O mnie

Cześć, nazywam się Diana Dziadosz.

Jestem psychologiem i terapeutką ACT obecnie w trakcie całościowego, 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego.

Specjalizuję się w pracy z dorosłymi.

Pomagam klientom w stawaniu po swojej stronie.

Jestem absolwentką psychologii o specjalności psychologia kliniczna i osobowości na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Terapia akceptacji i zaangażowania (ACT). Obecnie szkolę się w 4-letniej szkole psychoterapii Behawioralnie.pl w nurcie 3 fali (terapia akceptacji i zaangażowania, terapia skoncentrowana na współczuciu, psychoterapia oparta na analizie funkcjonalnej).

Na co dzień pracuję z dorosłymi prowadząc terapie i konsultacje psychologiczne, warsztaty, szkolenia oraz grupy wsparcia.

Uwielbiam pracować z kobietami, dlatego oprócz terapii prowadzę także liczne spotkania dla mam w ramach klubów rodzica.

Do specjalizowania się w niesieniu pomocy mamom skłoniły mnie własne doświadczenia trudnego okresu macierzyństwa.

Zmęczenie, przytłoczenie, lęk, stres i zamartwianie sprawiły, że zaczęłam szukać sposobów na poprawę swojego komfortu macierzyńskiego, a raczej na uszczknięcie komfortu.

Znalazłam te sposoby m.in w uważnym byciu tu i teraz, w lekkim traktowaniu myśli (bez konieczności słuchania się tych, które nie służą), w technikach regulowania emocji, okazywaniu sobie współczucia i czułości

Wprowadziłam zmiany. Małe zmiany, bo na duże nie miałam siły. Powoli, kroczek za kroczkiem obserwowałam, jak to działa. Po jakimś czasie zauważyłam, że to co robię, ma sens! Wtedy postanowiłam dzielić się moim doświadczeniem (tym zebranym osobiście i tym wynikającym z pracy psychologicznej) z innymi.

Ponadto wspieram kobiety prowadząc terapie w nurcie Akceptacji i Zaangażowania (ACT), towarzysząc im w trudnej, ale także pięknej drodze stawania po swojej stronie.

Dziękuję za Twoją obecność 🙂