Kogo Ty czytasz? Kim ja jestem?

Cześć, nazywam się Diana Dziadosz.

Jestem psychologiem, żoną Dominika i matką Mikołaja.

Zawodowo zajmuję się pomaganiem kobietom, w szczególności mamom.

Prowadzę gabinet on-line.

Prowadzę warsztaty i wykłady dla rodziców.

Na tym blogu chcę się z Tobą dzielić tym, co mnie pomogło i nadal pomaga. Będę opisywała swoje historie, ale uwierz mi, że wolałabym pisać o Tobie. Bo dlaczego Ty masz chcieć czytać moje wpisy? Wiem doskonale, że jesteś dla siebie najważniejszą osobą i moje teksty mają Tobie, nie mnie służyć. Zmartwię Cię jednak tym, że nie jestem w stanie przewidzieć jakie historie Cię dotykają. Co czujesz, z czym się borykasz.

Mam jednak nadzieję, że znajdziesz w tych blogowych wpisach coś dla siebie. Czasem inspirację, ale przede wszystkim chcę dać Ci otuchę, że nie jesteś sama ze swoimi trudnościami. Chcę Ci pokazać, że ja, psycholog, terapeutka też jestem czasem w dołku i grzęznę. I to zupełnie normalne. Masz prawo nie tryskać entuzjazmem w każdej minucie życia. Możesz się nie chcieć uśmiechać, możesz czuć się źle. Pamiętaj, że możesz też sobie pomóc. Otworzyć się na innych, podzielić trudnościami i nie dźwigać całego ciężkiego bagażu samej.

Jeśli chcesz porozmawiać o swoich trudnościach lub wyzwaniach, umów się ze mną na indywidualną konsultację. Zarezerwuję dla Ciebie całą moją uwagę, by jak najlepiej Ci pomóc.

Na blogu znajdziesz też 2 kursy on-line dla kobiet

  1. Odporna i wrażliwa w biznesie
  2. Mama sprężyna– kurs dla mam

Dziękuję za Twoją obecność 🙂